16 listopada 2017

Smize

Bardzo elegancki kaseton reklamowy, w którym puszkę wykonaliśmy z dibondu srebrnego, drapanego. To aluminiowa płyta kompozytowa, składająca się z dwóch aluminiowych okładzin oraz rdzenia polietylenowego. Obustronne okładziny są lakierowane, w tym przypadku zastosowaliśmy dibond drapany w kolorze srebrnym. Kaseton został wykonany metodą frezowania i zaginania. Grafika wycięta na frezarce CNC a następnie podklejona płytą plexi opalizowaną (mleczną) o grubości 3mm. W miejsce wyciętej grafiki zostały wklejone litery z frezowanej plexi bezbarwnej o grubości 8mm. Fronty frezowanych liter zostały oklejone folią translucentną (specjalna folia do podświetleń) ze wzornika ORACAL 8500. Podświetlenie poprzez soczewkowe, trójżarnikowe moduly LED (SAMSUNG), które zapewniają równomierne i jednolite rozproszenie światła be widocznych punktów świetlnych. Instalację zasila specjalny hermetyczny zasilacz, odporny na warunki atmosferyczne, odpowiednio zabezpieczony przed działaniem wilgoci. Tył kasetonu wypełniła płyta spienionego PCV o grubości 8mm.
16 listopada 2017

Produkty benedyktyńskie

Dwie z największych reklam jakie kiedykolwiek wykonaliśmy z D-bondu o wymiarach 600 x 130 cm reklamy wielkoformatowe, reklamy zbudowane z płyty kompozytowej, z podświetleniem LED oraz wypukłą grafiką (plexa 8mm), wykonane na zamówienie Sklepu Benedyktyńskiego. Puszki kasetonów zostały wykonane z dibondu, metodą frezowania i zaginania. Dibond jest materiałem trwałym i odpornym na warunki atmosferyczne, dzięki temu kasetony wykonane z dibondu, dedykowane są zarówno do wewnątrz jak i do zewnątrz. Aby kaseton osiągnął taki wymiar musieliśmy połączyć dwie wcześniej przygotowane puszki z dibondu. Benedyktyńską kolorystykę osiągneliśmy poprzez oklejenie dibondowych puszek specjalną folią. Grafika zostałą wycięta na ploterze frezarki CNC o polu roboczym 2000x150mm, następnie od wewnętrznej strony podklejona mleczną, wylewaną płytą plexi opalizowaną, która doskonale nadaje się do podświetleń. Od zewnętrznej strony zostały wklejone elementy wypukłej grafiki, wykonane z plexi bezbarwnej o grubości 8mm. Fronty wypukłych liter oraz loga zostały oklejone folią translucentną (do podświetleń) ze wzornika ORACAL 8500. Oba kasetony zostały podświetlone wysokiej jakości, trójżarnikowymi, soczewkowymi modułami LED 12V firmy SAMSUNG oraz zostały wyposażone w hermetyczny zasilacz i automatyczny czujnik zmierzchu, którego zadaniem będzie sterowanie włączeniem i wyłączaniem reklam. Tył kasetonów wypełniła łączona płyta ze spienionego PCV o grubości 8mm wraz z spawana ramą aluminiową z profila zamkniętego 30x20x2mm. Ze […]
1 sierpnia 2017

BK Dźwig

Dla recepcji biura firmy BK Dźwig w Warszawie przygotowaliśmy logo i przestrzenne litery 3D przyklejone do płyty plexi. Logo i litery powstały z frezowanego styroduru pomalowanego farbą akrylową: logo w kolorze czerwonym, litery w kolorze czarnym. Fronty loga i liter zostały wycięte na frezarce CNC z 3mm. plexi barwionej w masie w przypadku loga czerwonej, liter czarnej. Logo i napis zostały przyklejone klejem montażowym do podkładu zrobionego z 8mm. plexi bezbarwnej. Całość została zamontowana na ściane w biurze BK Dźwig na ozdobnych dystansach chromowanych.  
1 sierpnia 2017

Amber Sea Star

Kaseton łączony z dibondu o wymiarach 550cm/120cm z podświetleniem LED zaprojektowany dla salonu z biżuterią bursztynową na warszawskim Starym Mieście. Reklama została zbudowana z 3 puszek frezowanego a następnie zagiętego białego dibondu. W środkowej części kasetonu została wycięta grafika na ploterze frezarki CNC.. W to miejsce została wklejona plexi o grubości 3mm. wcześnie oklejona folią translucentną w kolorze bursztynowym. Do oświetlenia użyliśmy najwyższej jakości modułów soczewkowych, trójżarnikowych firmy SAMSUNG. Instalację elektryczną uzupełnił hermetyczny zasilacz oraz wysokiej jakości czujnik zmierzchu sterujący włączaniem i wyłączaniem kasetonu. Na ościeżnicach okiennych zostały zamontowane płyty z frezowanego dibondu z zalaminowaną grafiką reklamową, które zdecydowanie odświeżyły i ociepliły oblicze starych i mocno wysłużonych okien.  
1 sierpnia 2017

AFAMIA

Kasetony zaprojektowane dla nowo otwartej cukiernio-kawiarni Afamia mieszczącej się nieopodal Ronda ONZ w Warszawie. Lica kasetonów to frezowany a następnie zaginany dibond srebrny, drapany o grubości 3mm. Na ploterze frezarki CNC została wycięta grafika. W to miejsce wkleiliśmy 3mm. plexi opalizowaną jako podstawę pod wystające litery 3D. Loga oraz litery zostały wycięte na frezarce CNC z 8mm. plexi bezbarwnej, wcześniej oklejonej folią translucentną z wzornika OROCAL 2500. Nasza frezarka doskonale poradziła sobie z wycięciem nawet najmniejszych szczegółów dosyć skomplikowanego loga oraz kwiatu róży (widoczne na zdjęciach). Plecy kasetonu to 8mm. płyta PCW, która jednocześnie posłużyła jako podstawa do montażu całej elektryki. Oświetlenie to wysokiej jakości soczewkowe, trójżarnikowe moduły LED firmy SAMSUNG, hermetyczny zasilacz oraz czujnik zmierzchu sterujący włączaniem i wyłączaniem kasetonu. Montaż odbył się z trzech drabin a kasetony zostały zamontowane do elewacji budynku.  
13 lipca 2017

Office Plus

Logo Office Plus zostało wykonane z #8 cm styroduru, na froncie liter 3D i logotypu umieściliśmy frezowane lico z plexy barwionej w masie koloru pomarańczowego oraz unikalnej plexy białej, oba te materiały są o wykończeniu błyszczącym dzięki czemu logo bardzo ładnie prezentuje się na elewacji. Jako podkład wykorzystaliśmy czarne płyty kompozytowe zaginane około 5 cm na stronę dzięki czemu logo trójwymiarow jest zamontowane na podkładzie 3D co daje dodatkowy bardzo estetyczny efekt. Montaż na elewacji na wysokości pierwszego piętra został wykonany z podnośnika koszowego. Logo można obejrzeć pod Warszawą w miejscowości Blizne Łaszczyńskiego.  
18 kwietnia 2017

DAF

Logo zostało wykonane z plexi barwionej w masie, nietypowy materiał ma wysoką przezierność przez co należało zastosować odpowiednie podświetlenie LED w tych samych kolorach co plexa, dodatkowo podłączyliśmy całość do ściemniacza sterowanego przez bluetooth, ściemniacz umożliwia sterowanie nasyceniem oświetlania zamontowanego wewnątrz logotypu 3D. Wszystkie boki logotypu zostały zagięte termicznie na wysokiej klasy giętarce termicznej. Fronty wyfrezowaliśmy na frezarce CNC. Dzięki zastosowaniu tego typu technologii mogliśmy podświetlić nie tylko fronty logotypu ale również i jego boki / krawędzie. Daje to niezapomniany efekt i robi duże wrażenie zważywszy na to iż jest zamontowane w najbardziej wyeksponowanym miejscu na recepcji siedziby DAF’a w Nadarzynie. Oświetlenie zapewniają paski ledowe niebieskie i czerwone oraz zasilacz hermetyczny Meanweel o mocy 100 W.  
18 kwietnia 2017

TB TRUCK

Logo zostało wykonane z plexi opalizowanego, boki zostały zagięte termicznie z frezowanych pasków #3mm plexi opalizowanej, front został wyfrezowany z #4 mm plexi opalizowanej i oklejony wydrukiem na folii do podświetleń pokrytej laminatem przeciw mechanicznemu ścieraniu grafiki i przeciw promieniom UV. Dodatkową przestrzenność uzyskaliśmy poprzez oddzielne zamontowanie liter TB w centralnej części logotypu, które również wykonaliśmy z plexi opalizowanej zaginanej termicznie. Tego typu realizacja pozwala oświetlić światłem LED nie tylko front logotypu ale również i jego boków co jest niemożliwe przy zastosowaniu taśmy alurapid lub blachy aluminiowej. Całość została podświetlona modułami trój żarnikowymi soczewkowymi firmy Samsung, zasilanie zapewniają hermetyczne zasilacze Meanwell. Czarne napisy zostały wyfrezowane z #19 mm pcv spienionej oklejonej z frontu folia czarną matową, krawędzie pcv zostały pomalowane czarną farbą i dzięki wyfrezowanemu szablonowi z hipsu przyklejone bezpośrednio do ściany. Logotyp zamontowany w recepcji można obejrzeć w głównej siedzibie TB TRUCK w Nadarzynie.  
30 marca 2017

Grupa Inwest

Logo przestrzenne 3D zostało wykonane z taśmy alurapid. Dzięki tej taśmie aluminiowej można wykonać praktycznie dowolny przestrzenny kształt loga czy też litery. Wewnątrz logotypu zastosowaliśmy podświetlenie LED. Logo 3D wykonane w tej technologii swobodnie nadaje się do zamontowania na zewnątrz budynku, tu inwestor wybrał montaż na ścianie tuż za recepcją w najbardziej prestiżowym miejscu w firmie.  
19 czerwca 2016

Targi Mustache

Oznaczenia Kierunkowo Informacyjne na targi niezależnej mody Yardsale „Mustache”. Oznaczenia kierunkowe zostały wykonane z #3 mm pcv wyfrezowanego wedłóg odpowiednik wykrojników. Wydruki wyklejone na tablicach kierunkowych zostały pokryte laminatem przeciwko ścieraniu grafiki … Tabliczki oznaczeniowe dla wystawców zostały wykonane z cienkiego czarnego hipsu z powłoką błyszczącą, grafika została wycięta ploterowo z folii białej matowej dzięki czemu powstał dodakowy kontrast błysku z matem. Od tyłu tabliczek umieściliśmy żepy ułatwiające szybki montaż. Przed wejściem na targi został również zamontowany baner 240 x 700 cm. Ze względu na to że targi odbywały się w Pałacu Kultury i Nauki wszeli trwały montaż był zabroniony, dlatego też wszystkie tablice kierunkowe jak również baner zostały podwieszone na specjalnych samozaciskowych linkach lub taśmach, dzięki temu nie uszkodziliśmy zabytkowego wnętrza Pałacu.  
19 czerwca 2016

Litery przestrzenne Iglak

Litery przestrzenne 3D wykonane dla centrum ogrodniczego Iglak w Warszawie. Litery zostały wykonane z taśmy aluminiowej, 12cm szerokości. Litery osiągają wysokość 130cm oraz łączną szerokość 440cm. Do oświetlenia posłużyliśmy się modułami LED.  
19 czerwca 2016

Prezenter reklamowy z plexi Strefa

Prezenter reklamowy został wykonany z #8 mm plexy bezbarwnej, grafikę wygrawerowaliśmy specjalnym frezem stożkowym, dzięki temu światło LED umieszczone w specjalnym profilu aluminiowym załamuje się na grawerowanej grafice co daje dodatkowy efekt neonu.  
19 czerwca 2016

Kaseton reklamowy Pak-Rol

Nietypowy kształt kasetonu reklamowego został nadany dzięki taśmie alurapid, takiej taśmy używa się również do produkcji liter 3D, front kasetonu został wyfrezowany z plexy opalizowanej, dzięki folii translucentnej do podświetleń grafika idealnie się rozświetla. Grafika została wycięta na ploterze tnącym. Wewnątrz umieściliśmy oświetlenie LED.  
19 czerwca 2016

Kaseton reklamowy Strefa Warszawa

Kaseton reklamowy został wykonany z dibondu, grafika została wyfrezowana w d-bondzie i podklejona od tyłu plexą opalizowaną, dzięki temu grafika swieci a tło nie. Kaseton z dibondu ma wymiar 360 x 60 cm.  
19 czerwca 2016

Litery przestrzenne Fossil

Litery 3D podświetlane wykonane dla jednej z Amerykańskich firm produkujących zegarki. Wykonaliśmy logo Fossil Group wraz z montażem w Warszawie. Litery wytworzone z taśmy aluminiowej w kolorze czarnym, front wypełnia plexi black&white. Bardzo ciekawe rozwiązanie do miejsc gdzie za dnia jest jasno i elementy białe się nie sprawdzą. Nocą po podświetleniu front świeci na biało.  
19 czerwca 2016

Litery 3D Abud

Litery 3D zostały wykonane z taśmy alurapid. Lico zostało wyfrezowane z plexy opalizowanej oklejonej folia do podświetleń, frezowanie odbyło się na frezarce CNC. Plecy liter wyfrezowaliśmy z #8mm pcv spienionej, umieściliśmy na nich oświetlenie LED. Do podświetlenia użyliśmy modułów laminowanych trójżarnikowych firmy LG. Montaż  odbył się za pośrednictwem podnośnika koszowego. Większe litery 3D zostały zamontowane na spawanej konstrukcji aluminiowej proszkowo malowanej, mniejsze natomiast bezpośrednio do elewacji. Nasza realizacje można obejrzeć w Józefowie koło Warszawy.  
19 czerwca 2016
baner-reklamowy

Kaseton podświetlany Centrum Medyczne

Kaseton reklamowy został wykonany z #10 cm ramy aluminiiowej spawanej i proszkowo malowanej, na front daliśmy #3mm plexi opalizowana do podświetleń, grafika została wydrukowana na folii translucentnej i została zabezpieczona  laminatem przeciwko prominiom UV. Całośc jest podświetlona światłem LED.  
19 czerwca 2016

Litery przestrzenne 3D Piaski

Litery przestrzenne 3D zostały wykonane ze styroduru, kształty zostały wycięte przez termiczny ploter do obróbki styroduru, lico liter zostało wyfrezowane z #3mm pcv spienionej oklejonej folia pod kolorową. Litery przestrzenne wraz z logiem zostały zamontowane na dystansach około 4-5 cm od elewacji budynku. Od tyłu liter przestrzennych umieściliśmy oświetlenie led w kolorze zielonym, dzięki temu uzyskaliśmy tzw. efekt halo. Naszą realizację można znaleść w Warszawie na ulicy Zgrupowania Żmija.  
19 czerwca 2016

Litery przestrzenne + logo Izumi

Logo zostało wykonane z frezowanej plexy do podświetleń oklejonej folią translucentną. Kształt liter i loga został osiągnięty dzięki taśmie do liter 3D o grubości 10 cm. Logo zostało podświetlone modułami LED, całość została zamontowana na konstrukcji aluminiowej i podwieszona pod sufitem restauracji. Logo 3D zostało zamontowane w Galerii Mokotów w Warszawie.  
19 czerwca 2016

Szyld z dibondu Piaski

Szyld reklamowy został wykonany z dibondu (płyty kompozytowej). Grafikę wydrukowaliśmy z folii samoprzylepnej którą pokryliśmy laminatem przeciwko promieniom UV oraz przeciwko mechanicznemu ścieraniu grafiki. Montaż szyldu odbył się z podnośnika. Szyld zamontowaliśmy na konstrukcji wolno stojącej wykonanej z profili stalowych odpowiednio zabezpieczonych przed korozją, konstrukcja została wkopana i zabetonowana w poszyciu. Szyld można zobaczyć w Warszawie na ul. Zgrupowania Żmija.  
19 czerwca 2016

Oznakowanie filii Auto Partner w Gdańsku

Realizacja obejmowała kompleksowe oznakowanie całego budynku. Na dachu na specjalnej konstrukcji umieściliśmy szyld na #3mm czerwonym dibondzie grafika była wycinana ploterowo z folii białej. Na pierwszym pietrze zastosowaliśmy folię szronioną z wycinaną ploterowo grafiką. Parter został oklejony wydrukami na folii One Way Vision. Na elewacji umiesciliśmy kaseton reklamowy z dibondu, grafika została wyfrezowana i podklejona od tyłu plexą opal. Wewnątrz lokalu zastosowaliśmy tabliczki z dibondu z grafiką wycinana z folii ploterowej.Na płycie nad wejściem do kasy jest logo 3D wyfrezowane z #5 mm plexy bezbarwnej oklejonej folia białą.  
19 czerwca 2016

Kaseton reklamowy Lar’c

Kasetony reklamowe został wykonane z ramy aluminiowej proszkowo malowanej na kolor czarny, z frontu jest wsuwana plexa do podswietleń, grafika została wycięta ploterowo z folii czarnej, pasek wycieliśmy z folii różowej do podświetleń. Całość została podświetlona światłem LED i zamontowana na elewacji budynku w miejscowości Łuków.