Ledon

Proponujemy nową usługę dla tych wszystkich, którzy poszukują rozwiązania łączącego kultowy wygląd z nowoczesną technologią. Ledon dokładnie trafia w gusta, ponieważ opiera się na połączeniu lamp diodowych z efektem świecenia jak przy klasycznych neonach. Taki tandem daje bezcenny, rzucający się w oczy rezultat, obok którego nikt nie przejdzie obojętnie. Dzięki temu świetnie sprawdza się w reklamie oraz jako ścienny element identyfikacji wizualne.

Zamówienie pełne światła – doceń zalety

Na pierwszy plan wysuwa się tu wygląd. Przywodzi na myśl uliczne, ścienne neony z dawnych lat, ale jest zdecydowanie tańszy w produkcji, mniej kłopotliwy w naprawie oraz bardziej ekonomiczny w eksploatacji. Nasze ledony na zamówienie powstają na bazie wykorzystania diod elektroluminescencyjnych, które charakteryzują się długim okresem świecenia oraz generują niski pobór energii elektrycznej, co sprawiło, że zyskały sobie miano energooszczędnych. Biorąc pod uwagę ogrom zalet wyrobu, cena ledonu nie jest wygórowana.

Niewątpliwym atutem jest także możliwość wykreowania i zamówienia dowolnej formy. Jesteśmy w stanie przygotować logo firmy, jak też nadać ledonowi na ścianę dowolny kształt. Aby zapewnić jak najlepszy efekt wizualny, zadbaliśmy także o wprowadzenie kilku wariantów kolorystycznych kabli, co doceni każdy miłośnik barw. Istnieje również możliwość pomalowania bocznych elementów konstrukcji tak, aby z bliskiej odległości bryła utrzymana była w jednolitej barwie – w ten sposób całość zamówienia można jeszcze lepiej skomponować z aranżacją wnętrza.

Wykorzystane w każdym projekcie materiały są mocne i odporne na czynniki atmosferyczne, dzięki czemu gotowy produkt może trafić do montażu na zewnątrz i we wnętrzu.

Po co komu ledon na ścianie?

Na rynku można zamówić podświetlane billboardy, reklamy wielkoformatowe oraz szereg innych cennych produktów przeznaczonych do promocji marki, firmy, usługi czy konkretnego towaru. Pragnąc się wyróżnić spośród innych warto postawić na taką formę, jaką rzadko się jeszcze spotyka. Nasze artykuły są właśnie takim rozwiązaniem. Ich ciekawy wygląd pozwala w oryginalny sposób zaprezentować firmę. Dowolność formy oraz zróżnicowana kolorystyka światła sprawiają, że całość rewelacyjnie wygląda po zmroku i wyraźnie wybija się na ścianie, nawet na głównej ulicy miasta.