Ledon

Proponujemy nową usługę dla tych wszystkich, którzy poszukują rozwiązania łączącego kultowy wygląd z nowoczesną technologią. LEDON dokładnie trafia w ich gusta, ponieważ opiera się na połączeniu lamp ledowych z efektem świecenia jak przy klasycznych neonach. Taki tandem daje rezultat rzucający się w oczy, obok którego nikt nie przejdzie obojętnie. Dzięki temu świetnie sprawdza się w reklamie oraz jako element identyfikacji wizualnej.

Najważniejsze zalety LEDONÓW?

Na pierwszy plan wysuwa się tu wygląd. Przywodzi na myśl uliczne neony z dawnych lat, ale jest zdecydowanie tańszy w produkcji, mniej kłopotliwy w naprawie oraz bardziej ekonomiczny w eksploatacji. Każdy LEDON powstaje na bazie wykorzystania diod elektroluminescencyjnych, które charakteryzują się długim okresem świecenia oraz generują niski pobór energii elektrycznej, co sprawiło, że zyskały sobie miano energooszczędnych.

Niewątpliwym atutem jest także możliwość wykreowania dowolnej formy. Jesteśmy w stanie przygotować logo firmy, jak też nadać LEDONOWI dowolny inny kształt. Aby zapewnić jak najlepszy efekt wizualny, zadbaliśmy także o wprowadzenie kilku wariantów kolorystycznych kabli, jak i możliwość pomalowania bocznych elementów konstrukcji tak, aby z bliskiej odległości bryła utrzymana była jednolitym kolorze – w ten sposób całość można jeszcze lepiej skomponować z aranżacją wnętrza.

Ponadto wykorzystane w każdym projekcie materiały są mocne i odporne na czynniki atmosferyczne, dzięki czemu gotowy produkt może trafić do montażu na zewnątrz i we wnętrzu.

Po co komu LEDON?

Na rynku dostępne są podświetlane billboardy, reklamy wielkoformatowe oraz szereg innych produktów dedykowanych promocji marki, firmy, usługi czy konkretnego towaru. Pragnąc się wyróżnić spośród innych warto postawić na taką formę, jaką rzadko się jeszcze spotyka. LEDONY są właśnie takim rozwiązaniem. Ich ciekawy wygląd pozwala w oryginalny sposób się zaprezentować firmie. Dowolność formy oraz zróżnicowana kolorystyka światła sprawiają, że całość rewelacyjnie wygląda po zmroku i wyraźnie wybija się nawet na głównej ulicy miasta.