Litery 3D

Już od wielu lat zajmujemy się realizacją zamówień na druk wielkoformatowy, obejmujący również litery 3D. Jest to innowacyjne rozwiązanie, które może posłużyć jako oryginalna ozdoba wnętrza, przedstawiająca nazwę firmy lub też jej główny slogan. Można również je wykorzystać jako podświetlaną reklamę zewnętrzną, która łatwo przykuje wzrok każdego odbiorcy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i wybrania rozwiązania najlepszego dla Państwa firmy.
Duży wybór materiałów 3D. Wykonane z LED (świecące), ze styroduru oraz styroduru z lico z plexy.

LED

02panorama

Produkcję materiałów LED wykonujemy z wykorzystaniem metod: frezowanie cnc, ciecia laserem oraz wycinania termicznego. Lico wykonane jest z pleksi oklejonego folią translucentną. Obudowa to taśma aluminiowa, natomiast tył zamknięty jest ścianką białego spienionego PCW o grubości 8 mm. Pobór prądu to 25 Watt/m2 powierzchni lica.

Ze styroduru

03panorama

Litery wycinane są termicznie i malowane na dowolny kolor z palety RAL. Jest to materiał wytrzymały w związku z czym nadaje się zarówno do użytku wewnętrznego jak i zewnętrznego. Możliwe do uzyskania grubości to 3cm, 4 cm, 5cm, 6cm, 8cm oraz 10cm.

3D

13panorama

Na przednią ścianę powierzchni dodatkowo można przykleić pleksi
oklejone folią dzięki czemu uzyskujemy efekt połysku. Dzięki tej opcji
możliwe też jest naklejenie praktycznie dowolnej grafiki. Podświetlane
są w każdym kierunku, co sprawia że reklama jest bardzo atrakcyjna.

Neony

03panorama

Kompleksowo wykonujemy neony, począwszy od stworzenia projektu po montaż. Rurki neonowe poddane zostają obróbce cieplnej przez co możemy uzyskać każdy zaokrąglony kształt. Posiadamy własną pracownię, w której możemy wytworzyć neony w prawie każdym kolorze.