Grupa Inwest
30 marca 2017
DAF
18 kwietnia 2017
Pokaż wszystko

TB TRUCK

Logo zostało wykonane z plexi opalizowanego, boki zostały zagięte termicznie z frezowanych pasków #3mm plexi opalizowanej, front został wyfrezowany z #4 mm plexi opalizowanej i oklejony wydrukiem na folii do podświetleń pokrytej laminatem przeciw mechanicznemu ścieraniu grafiki i przeciw promieniom UV. Dodatkową przestrzenność uzyskaliśmy poprzez oddzielne zamontowanie liter TB w centralnej części logotypu, które również wykonaliśmy z plexi opalizowanej zaginanej termicznie. Tego typu realizacja pozwala oświetlić światłem LED nie tylko front logotypu ale również i jego boków co jest niemożliwe przy zastosowaniu taśmy alurapid lub blachy aluminiowej.

Całość została podświetlona modułami trój żarnikowymi soczewkowymi firmy Samsung, zasilanie zapewniają hermetyczne zasilacze Meanwell.

Czarne napisy zostały wyfrezowane z #19 mm pcv spienionej oklejonej z frontu folia czarną matową, krawędzie pcv zostały pomalowane czarną farbą i dzięki wyfrezowanemu szablonowi z hipsu przyklejone bezpośrednio do ściany.

Logotyp zamontowany w recepcji można obejrzeć w głównej siedzibie TB TRUCK w Nadarzynie.