Szyldy reklamowe

Wykonujemy szyldy reklamowe i tabliczki ze spienionego oraz twardego PCV, z d-bondu oraz z akrylu (PLEXY).

Spienione PCV

Lekkie płyty spienione z polichlorku winylu. Cechują się bardzo dobrą jakością powierzchni, odpornością na warunki atmosferyczne oraz łatwością obróbki. Spienione PCV jest bardzo dobrym materiałem zastosowanym jako podłoże do druku czy wyklejania.

Twarde PCV

Reklama wykonana na szyldach czy tabliczkach z twardego PCV cechuje się fotograficzną precyzją druku. Zalecane stosowanie na elewacjach budynków, drzwiach lub bramach wjazdowych.

D-bond

Szyldy wykonane z d-bondu są trwałą i elegancką formą reklamy. Materiał ten pozwala wykonać tabliczki z efektem szczotkowanej stali. Ta forma reklamy przestrzennej dedykowana jest dla wszystkich, którym zależy na prestiżu marki. Logo i informacje zawarte na szyldzie mogą być drukiem w pełnym kolorze zabezpieczonym laminatem ochronnym UV lub napisy wycinane w foli.

Pleksi

Płyta z pleksi jest materiałem naturalnie bezbarwnym. Jest bardzo odporna na UV i warunki atmosferyczne. Może w pełni przepuszczać światło lub je delikatnie rozpraszać. Tabliczki i szyldy tworzone są przez oklejenie płyty pleksi folią wycinaną na ploterze.