Kasetony reklamowe

Proponujemy produkty pozwalające stworzyć interesujące nośniki treści promocyjnych. Oferujemy bowiem kasetony reklamowe bazujące na różnego rodzaju materiałach, w tym na bardzo popularnym pleksi oraz winylu. Ciekawą alternatywę dla nich stanowią kasetony dibond, czyli stworzone z wytrzymałego na działanie czynników zewnętrznych materiału. Dibond nie ulega deformacji pod wpływem niskich bądź wysokich temperatur, oddziaływania deszczu lub promieniowania UV, dzięki czemu mogą z niego powstać np. szyldy reklamowe na zewnątrz.

Proponowane przez nas kasetony stanowią jeden z popularniejszych wyrobów z rodziny produktów o charakterze marketingowym z wykorzystaniem światła. Mogą bowiem zostać zaopatrzone w paski bądź moduły ledowe, dzięki czemu przekaz promocyjny jest jeszcze lepiej widoczny. Zapewniamy szeroki wachlarz rozwiązań do wyboru, gwarantując dostosowanie ostatecznego rozwiązania do potrzeb Klienta.

W trakcie wstępnej konsultacji chętnie poznamy Wasze pomysły i zaproponujemy możliwe rozwiązania, które je uwzględnią.

01panorama
KASETON 3D WHIRLPOOL

Kaseton reklamowy LED jest zbudowany w całości z pleksi. Ze względu na materiał mogący ulec uszkodzeniom zalecane jest stosowanie do pomieszczeń. Materiał wykonany z pleksi bez wątpienia podnosi prestiż marki.

Z licem z plexi

08panorama

Kaseton reklamowy będący tańszą formą przestrzennej treści marketingowej świetlnej, najczęściej stosowany jako reklama zewnętrzna. Wykonany z profili aluminiowych, standardowo o grubości 10cm. Tylną ścianę produktu jednostronnego wypełnia blacha ocynk, co ułatwia montaż do płaskich powierzchni. Na froncie standardowo wsunięta pleksi 3mm, na której umieszczana jest grafika. Obecnie stosowane są dwie metody wydruku. Pierwsza wycinana ploterowo na folii translucentnej, a druga wydruk na folii.
Istnieje możliwość produkcji typów dwustronnych do montażu prostopadłego. W środku stosowana jest przekładka z dodatkowymi ledami, dzięki czemu są bardzo dobrze doświetlone po obydwu stronach.
Reklama świetlna może być wyposażona w programowalny włącznik czasowy oraz czujnik zmierzchu umożliwiający bezdotykową obsługę.
Jako producent podświetlanych materiałów marketingowych na terenie Warszawy współpracujemy z lakiernią proszkową, dzięki czemu dajemy Państwu możliwość wyboru między produktem wykonanym z surowego aluminium, a polakierowanym proszkowo na dowolny kolor z palety RAL.

Z licem z winylu

01panorama

Przy rozmiarach 3 x 1 metr zalecane jest stosowanie produktów z licem winylowym. Przy dużych rozmiarach konieczne było klejenie płyt pleksi, co mogłoby być widoczne przy włączonym oświetleniu. Winyl niweluje ten problem. Dodatkowo zachęcamy do skorzystania z opcji proszkowo lakierowanej ramy, czy czujnika zmierzchu umożliwiającego bezdotykową obsługę produktu.

Kaseton dibond frezowane CNC

DSCF5135panorama

Dibond to materiał odporny na warunki atmosferyczne i na uszkodzenia mechaniczne. Polecane szczególnie dla tych, którzy zainteresowani są podkreśleniem prestiżu marki. Wykonywane są metodą frezowania CNC, a następnie od wewnętrznej strony podklejane pleksi. Możliwe jest również naklejenie liter przestrzennych z pleksi. Obróbka frezarką pozwala na otrzymanie praktycznie dowolnych kształtów i wzorów. Możliwe są dodatkowe opcje takie jak programowalny włącznik czasowy, czy czujnik zmierzchu.