Wydruki reklamowe

Naszą specjalnością są wydruki reklamowe wielkoformatowe, w tym banery, siatki mesh, naklejki, folia OWV, fototapety, plakaty.

Folia OWV

Folia zazwyczaj używana jest do oklejania witryn szklanych. Wydruk reklamowy cechuje się dobrą widocznością wewnątrz pomieszczenia, natomiast na zewnątrz nie widać wnętrza lokalu. Folia często stosowana jest również do oklejania szyb samochodów.

Fototapeta jest jednym z prostszych i tańszych sposobów na odmianę wnętrza. Możliwość przygotowania projektu fototapety z kolekcji zdjęć klienta (kolaż). W związku z tym, że jest to wydruk wielkoformatowy jego jakość graficzną należy oceniać z odległości.

Baner w formie plandeki jest jednym z najtańszych rozwiązań. Stosowany jako ekspozycja krótkoterminowa. Najczęściej montowany na ogrodzeniach, lub specjalnie przystosowanych konstrukcjach; rzadziej jako szyldy. Standardowo banery wykańczamy poprzez zgrzanie krawędzi oraz mocowanie oczek montażowych lub zgrzanie jako tunel – pozwalając na montaż za pomocą liny, espandory lub stalowych profili. Nic nie stoi na przeszkodzie aby wykonać inne wykończenie. Wydruki reklamowe są lekkie i łatwe w montażu oraz w transporcie. Banery drukujemy w wysokiej jakości – 720 dpi na maszynach solwentowych (twardy solwent lub eco-solwent). Maksymalna szerokość zadruku w jednym kawałku: 314cm. Większe banery zgrzewamy z kilku brytów. Aby dodatkowo podwyższyć odporność na promienie UV oraz drobne uszkodzenia mechaniczne istnieje możliwość pokrycia banera laminatem. Banery wykonujemy kompleksowo, od stworzenia projektu, po montaż, wraz z przygotowaniem konstrukcji. W swojej ofercie posiadamy:

 • Baner frontlit matowy
  Podstawowy materiał, gramatura 510g, Dostępne szerokości: 106cm, 137cm, 160cm, 210cm, 220cmx 250cmx 320cm,
 • Baner frontlit błyszczący
  Podstawowy materiał, gramatura 510g, Dostępne szerokości: 106cm, 137cm, 160cm, 210cm, 220cmx 250cmx 320cm,
 • Baner powlekany
  Wzmocniony materiał, odporny na rozwerwania, gramatura 510g, Dostępne szerokości: 106cm, 137cm, 160cm, 210cm, 220cmx 250cmx 320cm,
 • Baner Blockout
  Baner o gramaturze 610g. Dzięki czarnej przekładce nylonowo-poliestrowej wewnątrz blokuje przepływ światła. Czytelny przy dużym nasłonecznieniu od tyłu. Stosowany również do zadruków dwustronnych oraz jako nośnik reklamy przy systemach wystawienniczych (np. roll-upy). Dostępne szerokości: 107cm, 135cm, 220cm, 315cm,
 • Baner odblaskowy
  Baner o strukturze plastra miodu, oświetlony doskonale odbija światło. Idealny na jako ekspozycja przydrożna w zaciemnionych miejscaca. Gramatura 520g, Dostępne szerokości: 107cm, 135cm, 220cm, 315cm.
02panorama

Siatkę stosujemy jako reklamę wielkopowierzchniową: reklama na budynkach, duże wolnostojące konstrukcje. Struktura siatki pozwala na swobodny przepływ powietrza wykluczając ryzyko zerwania reklamy podczas wiatru. Pozwala również na dostęp świeżego powietrza do elewacji budynku. Specjalna struktura sprawia, że treść jest czytelna i dobrze widoczna. Siatki MESH wykańczamy poprzez zgrzanie krawędzi jako tunel – pozwalając na montaż za pomocą liny, espandory lub stalowych profili. Opcjonalnie zgrzewamy krawędzie mocując oczka montażowe. Nic nie stoi na przeszkodzie aby wykonać inne wykończenie. Drukujemy w wysokiej jakości – 720 dpi na maszynach solwentowych (twardy solwent).

Gramatura 350g, dostępne szerokości: 220cm, 252cm, 320cm, maksymalna szerokość wydruku w jednym kawałku: 314cm. Większe wydruki reklamowe zgrzewamy z kilku brytów. Wykonujemy projekty reklam. Zajmujemy się montażem, dla większych prac wykorzystując techniki alpinistyczne lub podnośnik koszowy. Projektujemy oraz wykonujemy również różnego typu konstrukcje – zarówno dla treści wolnostojących, jak i na budynki.

03panorama
01panorama

Dostępne są naklejki o dowolnym rozmiarze wycinane w folii. Wycinamy naklejki o każdym kształcie. Głównie polecane do informacji o towarach, na etykiety adresowe, czy okolicznościowe.