Kasetony pleksi

To niezwykle popularny materiał, który doskonale sprawdza się przy produkcji szyldów. Zarówno tych montowanych wewnątrz lokali firmowych, jak również na elewacjach budynków. Kasetony z pleksi (PMMA) to przede wszystkim szeroki wachlarz możliwości projektowych. Poza tym materiał ten zapewnia optymalną wagę szyldu, a także jego wytrzymałość oraz odporność na działanie UV i innych czynników atmosferycznych. W przypadku kasetonów z pleksi interesująca Państwa grafika wydrukowana zostanie, w zależności od oczekiwanego efektu końcowego, na klasycznej bądź translucentnej folii.

W całości wykonane z pleksi

Kasetony tego typu znajdują zastosowanie przede wszystkim wewnątrz budynków. Doskonale sprawdzą się w lobby prezentując logo firmy odwiedzającym siedzibę gościom, jak również w różnego typu lokalach handlowo-usługowych, gdzie mogą pełnić funkcję także typowo dekoracyjną bądź informacyjną.

Specjalna technika wyginania płyt PMMA pozwala uzyskać różne kształty, a w przypadku zastosowania diod LED – podświetlenia całej bryły, nie tylko z przodu czy z tyłu, lecz także wszystkich boków.

Z licem z pleksi

Kasetony z profilami aluminiowymi to sprawdzone rozwiązanie do zastosowań zewnętrznych. W naszej ofercie dostępne są zarówno szyldy jednostronne z tyłem wykonanym z blachy ocynkowanej, jak również dwustronne z płytą PMMA o grubości 3 mm wsuniętą z obu stron. Podświetlane szyldy dwustronne wyposażamy ponadto w dodatkową przekładkę, zapewniającą równomierne rozprowadzenie światła emitowanego przez diody.

Stosowane przez nas profile aluminiowe standardowo mają grubość 10 cm. Poza tym możemy zastosować surowe aluminium bądź lakierowane proszkowo na wybrany przez Klienta kolor z palety RAL.

Z dodatkowym podświetleniem LED

Jeżeli zdecydują się Państwo na podświetlenie kasetonu z pleksi, w zależności od szczegółów projektu, możemy zaproponować paski bądź moduły LED z dopasowaną do wielkości szyldu liczbą diod. Poza tym wyposażyć możemy go również w czujnik zmierzchu lub programowalny włącznik czasowy.