Reklama świetlna LED

Nie mają Państwo pomysłu, jak wyróżnić swoją firmę wśród okolicznych lokali? A może chcą Państwo po prostu wyraźnie zaznaczyć swoją obecność w danym miejscu i szukacie sprawdzonego producenta? Reklama świetlna LED to doskonała widoczność także po zmroku, a przy tym niewielki koszt eksploatacji, który zwróci się w postaci nowych klientów. Zastosowana wewnątrz może być ciekawym, zapadającym w pamięć elementem wystroju.

LD Print jako producent reklam świetlnych LED zapewni ich perfekcyjne wykonanie, dzięki czemu oferowane przez nas kasetony reklamowe, litery 3D czy neony staną się prawdziwą wizytówką Państwa firmy. Każdy powierzony nam projekt realizujemy z dbałością o każdy detal, by efekt końcowy zachwycił Państwa, jak i wszystkich, którzy odwiedzą Wasze biuro lub lokal.

Litery 3D

Wyjątkowo atrakcyjny sposób na przedstawienie logo czy nazwy firmy. Podświetlane litery 3D wyposażone są w lico z plexi z folią translucentną, która świetnie przepuszcza i rozprasza światło, co gwarantuje równomierne zabarwienie. Obudowę naszych liter 3D wykonujemy z taśmy aluminiowej. Tylna ścianka to natomiast białe PCW.

Oferowane przez nas litery 3D można szybko i łatwo przykleić do ściany za ladą recepcyjną, na zewnętrznej ścianie przy wejściu do firmy czy wykorzystać jako ciekawy, podwieszany szyld.

Kasetony

Wykonane przez nas kasetony to reklama świetlna LED, która z pewnością przykuje uwagę potencjalnych Klientów. Kaseton reklamowy z Państwa logo czy sloganem dzięki trwałym materiałom będzie przez naprawdę długi czas świetnie prezentował się zarówno jako szyld na zewnątrz budynku, jak i zawieszony przez wejściem do Państwa lokalu np. w centrum handlowym.

Do wnętrz polecamy jako producent kasetony reklamowe wykonane w całości z plexi. W środku, jak i na zewnątrz można zastosować rozwiązania z profili aluminiowych z licem z plexi, z wyjątkowo trwałego dibondu lub też z licem z winylu, które pozwala tworzyć bardzo duże szyldy.

Neony

Wyjątkowo stylowa forma, która jest ulepszoną wersją prawdopodobnie najstarszej formy reklamy świetlnej. Jeśli szukają Państwo oryginalnej dekoracji lub skutecznego sposobu na przykucie uwagi przechodniów, nasze neony to strzał w dziesiątkę. Odpowiednia obróbka rurek pozwala nam uzyskać niemalże dowolne, zaokrąglone kształty. Stosowane przez nas rozwiązania pozwalają także na uzyskanie praktycznie każdego koloru.

Zastosowanie nowoczesnych technologii sprawia, że możemy uzyskać retro design przy jednoczesnym niskim poborze prądu.

Zewnętrzna reklama LED

Jako producent reklamy świetlnej LED zapewniamy, że każda z powyższych form z powodzeniem może zostać zastosowana także na zewnątrz. Do wykonania naszych liter 3D, neonów czy kasetonów wykorzystujemy naprawdę trwałe, odporne na działanie czynników zewnętrznych materiały. To dzięki nim zachowują one pierwotne właściwości i doskonały wygląd przez wiele lat.

Dzięki wyraźnym barwom, dużej mocy światła oraz idealnie dopracowanym kształtom nasze rozwiązania wyróżnią Państwa firmę na tle konkurencji i zatrzyma na sobie wzrok przechodniów.