Usługi

Oferujemy szereg usług dodatkowych takich jak: projektowanie graficzne, strony www, montaże materiałów reklamowych oraz serwis.

Projekty graficzne

Specjalizujemy się w tworzeniu kompleksowej identyfikacji wizualnej twojej firmy. Przygotowujemy projekty graficzne, np. ulotek, czy banerów reklamowych, a następnie tworzymy z nich gotowy produkt. Do pracy używamy profesjonalnego narzędzia jakim jest program Corel Draw.

Strony www

Jeżeli potrzebujesz identyfikacji swojej firmy w sieci, jesteśmy w stanie przygotować graficzny wraz z wizualizacją. Przy akceptacji strona zostaje zakodowana i nadaje się do wrzucenia na serwer.

Montaż Warszawa i okolice

Oprócz projektowania świadczymy również usługę montażu na terenie Warszawy i okolic. Gotowy produkt, np. Kaseton zawozimy na miejsce i podłączymy. Zajmujemy się również montażem na większych wysokościach. Korzystając z naszych usług o nic nie musisz się martwić, ponieważ wszystko zrobimy za Ciebie.

Serwis

Czasem bywa tak, że reklama zewnętrzna (typu kasetony) mogą ulec uszkodzeniu, np. w trakcie opadów dużego gradu. Nie musisz obawiać się ponownych kosztów z wyprodukowaniem nowej reklamy. Zajmujemy się również serwisem. Uszkodzone elementy naprawiamy lub jeśli jest to konieczne wymieniamy. Z nami możesz czuć się spokojnie.