Folia OWV

Chcą Państwo maksymalnie wykorzystać przestrzeń, którą dysponujecie, by w ciekawy i przede wszystkim efektywny sposób promować swoje produkty lub usługi? Chcą Państwo jednocześnie, by Wasza reklama była widoczna z daleka i rzeczywiście przykuwała wzrok potencjalnych klientów? A może szukają Państwo mobilnych rozwiązań? Folia One Way Vision (OWV) to chyba jedna z najbardziej praktycznych form reklamy wielkoformatowej, która pozwala prezentować ofertę firmy zarówno wewnątrz budynków, jak i na zewnątrz. Najczęściej do czynienia mamy z nią w przypadku umieszczania reklam na szklanych witrynach sklepowych oraz na szybach samochodów.

 

Czym jest folia OWV?

 

Jest to samoprzylepna, perforowana (tj. dziurkowana), jednostronnie zadrukowana folia przeznaczona do oklejania okien, witryn oraz innych gładkich powierzchni transparentnych. Ze względu na swoją specyfikę pozwala ona przysłonić wnętrze bez całkowitego ograniczania dostępu do światła słonecznego (do wnętrza wpada ok. 50% światła). Zastosowana perforacja nie pogarsza jednocześnie odbioru reklamy, zapewniając atrakcyjny wygląd nadrukowanej grafiki. Przygotowując projekt należy mieć jednak na uwadze, że perforacja może usunąć znajdujące się na grafice drobne szczegóły.

Biorąc pod uwagę wielkość najczęściej oklejanych powierzchni, folia OWV staje się wydrukiem wielkoformatowym, który dzięki swoim rozmiarom skutecznie przykuwa wzrok przechodniów – potencjalnych klientów. Jest to więc bardzo atrakcyjna i niezwykle praktyczna forma promocji, szczególnie w przypadkach lokali z dużymi przeszkleniami, w których ze względu na rodzaj działalności właściciel firmy chciałby zapewnić klientom oraz pracownikom atmosferę poufności.

 

Zalety i zastosowanie

 

Folia OWV to gwarancja wiernego odwzorowania nasycenia zastosowanych w projekcie kolorów. Poza tym cechuje ją wysoka odporność na uszkodzenia mechaniczne, a także zmienne warunki atmosferyczne. Jej dodatkową zaletą jest łatwy demontaż bez pozostawiania śladów kleju.
W LD Print najczęściej przygotowujemy tego typu wydruki na:
– szyby wystawowe i witryny sklepowe,
– okna,
– transparentne ścianki działowe,
– szyby samochodów, autobusów oraz tramwajów.