Kasetony LED

Przechodnie idący po zmierzchu ulicą, na której znajduje się Państwa lokal, już z daleka dostrzegą Wasz szyld, jeśli będzie on dobrze podświetlony. Profesjonalnie wykonany kaseton LED pozwoli również w efektowny sposób przedstawić markę, której punkt znajduje się np. w galerii handlowej. Tego typu szyld stanowić będzie wizytówkę Państwa firmy, która jednocześnie przykuwa wzrok, ułatwia znalezienie lokalu wśród innych obiektów, a także zapada po prostu w pamięć mijających go osób zwiększając tym samym świadomość istnienia danej marki oraz jej lokalizacji.

W LD Print wykonujemy różnego typu kasetony LED, które dzięki paskom bądź modułom z odpowiednio dobraną liczbą diod, poprawią widoczność Państwa marki, nie narażając jednocześnie na wysokie koszty ich utrzymania. Wśród proponowanych przez nas rozwiązań dostępne są kasetony LED:

Z plexi

W całości wykonane z tego materiału doskonale spełnią swoją funkcję reklamową wewnątrz budynków. Do zastosowań zewnętrznych polecamy natomiast jedno- lub dwustronne kasetony LED z licem z plexi oraz profilami aluminiowymi (standardowa grubość: 10 cm), które wykonane mogą zostać z surowego aluminium lub lakierowanego proszkowo na dowolny kolor z palety RAL. Modele jednostronne wyposażone są ponadto w tył z blachy ocynkowanej. Dwustronne systemy mają natomiast dodatkową przekładkę, która gwarantuje optymalne podświetlenie szyldu z obu stron. Grafiki, drukowane na klasycznej lub translucentnej folii, w obu przypadkach umieszczane są na plexi o grubości 3 mm.

Z licem z winylu

Bazują one na tych samych rozwiązaniach co jednostronne modele z licem z plexi. Winyl pozwala jednak uniknąć nieestetycznych łączeń widocznych po włączeniu podświetlenia, które byłyby konieczne w przypadku plexi. Jest to więc doskonała propozycja w przypadku formatów większych niż 3 m x 1 m.

Z dibondu

Obróbka tego typu płyt pozwala uzyskać praktycznie dowolne kształty i wzory, dzięki czemu można uzyskać jeszcze lepszy efekt wizualny niż w przypadku grafik drukowanych na folii. Możliwe jest ponadto naklejenie na lico z dibondu liter przestrzennych wyciętych z plexi.

Wszystkie wykonywane przez nas kasetony LED wyposażone mogą zostać dodatkowo w programowalny włącznik czasowy czy też czujnik zmierzchu.