Szukasz sprawdzonego sposobu na dotarcie do większych rzeszy potencjalnych klientów? Chcesz ułatwić klientom odnalezienie siedziby Twojej firmy w gąszczu różnych budynków usługowych? Postaw na siatki mesh i skutecznie zaznacz swoją obecność w mieście! Ten typ reklamy szczególnie dobrze sprawdza się w ruchliwych miejscach takich jak większe skrzyżowania czy duże centra przesiadkowe. Zarówno przechodnie, pasażerowie komunikacji miejskiej jak i kierowcy mają wtedy czas zaznajomić się z nazwą Twojej firmy i dowiedzieć się o zakresie Twojej działalności.

 

Czym charakteryzuje się siatka mesh?

 

Jeśli Twój plakat ma być zawieszony na zewnątrz, trzeba zadbać o każdą ewentualność. Jak materiał zachowa się w trakcie deszczu, gradu lub bardzo dużych upałów? Do tego trzeba wziąć pod uwagę, że niektóre miejsca stanowią korytarze powietrzne, gdzie wiatr często wieje mocniej niż zazwyczaj – a raczej mało która firma cieszyłaby się z tego, że jej plakat reklamowy fruwa po całym mieście!

Dlatego też powierzchnia baneru reklamowego jest wykonana z wytrzymałego polimeru PVC, który doskonale znosi nawet bardzo niesprzyjające warunki atmosferyczne. Siatka mesh może być wykorzystywana przy produkcji nawet bardzo dużych banerów reklamowych. Końcowy produkt będzie tak samo wytrzymały na opady oraz silne podmuchy wiatru. Przepuszczalna struktura sprawia, że baner nie zmienia się w „żagiel” w trakcie wichury i zachowuje swój oryginalny kształt. Do tego jego struktura bardzo dobrze przepuszcza światło słoneczne.

 

Jak wytwarzamy i montujemy siatki mesh?

 

Krawędzie banerów są zgrzewane w formę tunelu, dzięki czemu powierzchnia reklamowa może być umieszczona na stalowych profilach, linach czy espandorach. W trakcie montażu na szczególnie dużych wysokościach stosujemy specjalne techniki alpinistyczne, żeby konstrukcja była możliwa stabilna, a nasi pracownicy bezpieczni.

Nasze wydruki na siatkach mesh są wytwarzane w jakości 720p, dzięki czemu każdy bez problemu dojrzy Twój plakat reklamowy! Zarówno z bliska jak i z daleka.


Chcesz złożyć zamówienie? Zapraszamy do kontaktu! Obsługujemy także niestandardowe wymiary banerów.