Ulotki

To prawdopodobnie najprostszy i jednocześnie najtańszy sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o rozpoczęciu działalności czy też o zmianach w ofercie lub aktualnych promocjach. Ulotki to forma reklamy, która w przeciwieństwie do billboardów bądź banerów zewnętrznych pozwala na stosunkowo niewielkiej przestrzeni zawrzeć w zależności od potrzeb naprawdę dużo informacji.

Praktyczny nośnik informacji reklamowych

Ponieważ z reguły wręczane są one bezpośrednio do rąk potencjalnych klientów, mają oni wystarczająco dużo czasu by zapoznać się z ich treścią od razu lub w najbliższej wolnej chwili. Ich zaletą jest również fakt, że osoba, która ją otrzymała, zawsze może wrócić do ulotki, żeby sprawdzić wydrukowany na niej numer telefonu, adres fanpage’a w social mediach czy też fizyczną lokalizację firmy. Tego rodzaju wydruki to również świetne miejsce na umieszczenie kodu rabatowego dla nowych klientów lub wybranych osób. Sprawdzą się ponadto jako dodatek do wysyłanych do klientów paczek, na których mogą Państwo podziękować za zamówienie lub zaproponować rabat na kolejne zakupy.

W ich przypadku możliwości marketingowe ogranicza tak naprawdę wyłącznie pomysłowość osoby odpowiedzialnej za reklamę. Ilość ich zastosowań jest nieograniczona!

Ulotki dopasowane do potrzeb firmy

Odpowiednie zaplecze poligraficzne pozwala nam zrealizować niemalże każdy pomysł, z jakim przychodzą do nas Klienci. Jednocześnie chętnie wesprzemy Państwa także w odpowiednim przygotowaniu projektu do druku.

Powierzając naszej firmie wydruk ulotek reklamowych mają Państwo do wyboru papier kredowy błyszczący lub matowy o gramaturze od 130 g/m2 do 300 g/m2. Proponowany przez nas papier zapewnia trwałość wydruku i poprawia jego estetykę. Gwarantujemy ponadto wysoką jakość wydruku i intensywność barw.

Możliwe rozmiary:

  • A6
  • A5
  • A4
  • DL 99/210
  • A3

Minimalny nakład to już 50 sztuk! Maksymalnie jesteśmy w stanie wydrukować jednorazowo 100000 sztuk.

Ulotki to dobry początek działań marketingowych i naprawdę skuteczna forma reklamy na każdym etapie działalności!