Teczki

Mają za zadanie przede wszystkim chronić przechowywane w nich dokumenty przed zagnieceniem oraz zabrudzeniem. Teczki opatrzone logo czy też innego rodzaju grafiką zgodnie z identyfikacją wizualną firmy mogą stać się również praktycznym i bardzo atrakcyjnym materiałem reklamowym, podkreślając jednocześnie profesjonalizm oraz dbałość o detale. Umieszczając w nich umowę bądź inne dokumenty przekazywane klientom, będą one skuteczną wizytówką firmy. Szczególnie, jeśli w projekcie, z tyłu lub w środku, uwzględnimy miejsce na dane kontaktowe.

Teczki z indywidualnym projektem graficznym to jednak nie tylko element niezbędny w obsłudze klienta, podczas spotkań biznesowych czy też na targach. Doskonale sprawdzą się one także jako materiał promocyjny w różnego typu instytucjach, takich jak urzędy, szkoły czy fundacje. Tego typu wydruki wykorzystywać można do przekazywania dowolnych dokumentów oraz materiałów w formie papierowej, w zależności o naszych bieżących potrzeb.

Dostępne rozmiary oraz stosowane technologie

Dla naszych klientów wykonujemy teczki ofertowe i reklamowe w trzech najbardziej uniwersalnych rozmiarach:

  • 337 x 477 mm;
  • 363 x 527 mm;
  • 337 x 475 mm.

Stosowane przez nas maszyny oraz technologie zapewniają wysoką jakość wydruku – bardzo dobre odwzorowanie zastosowanych w projekcie barw oraz wyraźne kontury, bez rozmazywania. Dla zwiększenia atrakcyjności gotowego produktu proponujemy również możliwość uszlachetnienia materiału za pomocą:

  • lakieru UV;
  • folii błyszczącej;
  • folii matowej.

Gwarantujemy ponadto realizację zamówienia zgodnie z przekazanym nam projektem graficznym, a gotowe wydruki dostarczamy w formie do złożenia.

Teczki ofertowe i reklamowe na miarę Twoich potrzeb

Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz wygodnych i praktycznych teczek ze swoim logo lub inną grafiką. Wykonamy dla Ciebie materiały, które z pewnością docenią Twoi klienci oraz partnerzy biznesowi dzięki ich trwałości oraz jakości wydruku. Przekaż nam swój projekt, by już wkrótce budować z ich pomocą świadomość marki oraz zwiększać do niej zaufanie wśród odbiorców!