Oklejanie aut

Otwierając własną działalność gospodarczą, należy pamiętać o systematycznym przygotowaniu dokumentów, opłacaniu podatków, a także materiałach reklamowych, dzięki którym nasza firma, będzie znana większej liczbie osób. Metod promocji jest wiele, między innymi ulotki, kasetony, tabliczki informacyjne, a także oklejanie aut. Specjalną folię można zamontować na pojeździe każdego typu, np. ciężarówce czy samochodzie osobowym. W ten sposób podświadomie zbudujemy pozytywny wizerunek marki wśród klientów.

Największą zaletą takiej reklamy jest zasięg, gdyż pojazd nieustannie przemieszczający się ulicami miasta promuje firmę i utrwala jej wizerunek. Jest to też jednorazowy wydatek, gdyż oklejanie auta to forma stała, która wystarczy na kilka lat. Topowi producenci tacy jak 3M , Oracal, Avery czy KPMF udzielają kilkuletniej gwarancji na nienaganny wygląd swoich folii.

Należy pamiętać, by szata graficzna była spójna z polityka firmy, a także statusem rynkowym.

Ale czym w ogóle jest ten cały carwrapping? To nie tylko oklejanie reklamowe, to przede wszystkim kompletna zmiana koloru pojazdu za pomocą folii. Jest to rozwiązanie dużo szybsze i często mniej kosztowne niż lakierowanie. Przy pomocy specjalistycznych narzędzi i ogrzewania, aplikujemy folie o grubości ok 0,05mm (folie do zmiany koloru) na auto. Media do druku są dodatkowo laminowane, dla zabezpieczenia grafiki przed wpływem warunków atmosferycznych. Materiały tego typu dają nam bardzo duże możliwości nawet przy bardzo wymagających pojazdach. Nasi aplikatorzy mają wieloletnie doświadczenie w pracy na foliach najlepszych producentów i przy pomocy najwymyślniejszych narzędzi.

A co jeśli znudzi nam się nowy kolor samochodu lub zmieni się graficzna koncepcja firmy? Dla nas to nic trudnego. Dodatkowym atutem oklejania samochodów może się okazać chęć powrócenia do starego koloru auta. Dzięki doświadczeniu naszych „oklejaczy” praktycznie nie ma ryzyka uszkodzenia powłoki lakierniczej podczas rozklejania.

Dawniej zdarzało się że podczas oklejania aut ktoś uszkodzi lakier nożykiem. Dzięki firmie 3M nie trzeba już sobie tym zaprzątać głowy. Dzięki specjalistycznym taśmom Knifeless ryzyko zniszczenia samochodu jest praktycznie zerowe.

oklejona ciężarówka