Litery 3D ze styroduru lico z plexy

Połączenie wytrzymałości i eleganckiego, przykuwającego wzrok wyglądu. Zawieszenie napisu z liter 3D ze styroduru z licem z plexy za ladą recepcyjną czy też w hotelowym lobby to wysoce estetyczny i trwały sposób na ciekawe zaprezentowanie logo firmy czy też jej hasła reklamowego. Efekt delikatnego połysku to niewątpliwy atut tego rozwiązania, który doskonale wpisze się w nowoczesne, jak i klasyczne aranżacje firmowych wnętrz.

Trwałość i plastyczność styroduru

Spieniony polistyren ekstrudowany wyróżnia się przede wszystkim niewielką wagą i jednocześnie wysoką odpornością na działanie czynników zewnętrznych. Litery 3D ze styroduru z licem z plexy z powodzeniem można więc montować zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku, ciesząc się ich doskonałym wyglądem przez naprawdę długi czas eksploatacji.

Materiał ten z wykorzystaniem technologii cięcia termicznego można przycinać do dowolnych kształtów. Wysoka precyzja cięcia oraz plastyczność materiału pozwalają wykonać praktycznie każdy napis czy też inny kształt. Możemy więc idealnie odwzorować logo Państwa firmy, jak i wykonać każdy inny element wchodzący w skład logotypu lub sygnetu.

Dodatkowo litery 3D ze styroduru z licem z plexy możemy wykonać o grubości:

  • 3cm,
  • 4cm,
  • 5cm,
  • 6cm,
  • 8cm,
  • 10cm.

Właściwości tego materiału sprawiają, że jest on idealną bazą do tworzenia atrakcyjnych wizualnie napisów przestrzennych lub innych kształtów do zawieszenia na ścianie.

Odbijające światło lico z plexy

Litery 3D wykonane w tej opcji wykończenia to niebywały efekt wizualny bez dodatkowych kosztów, które generuje m.in. zastosowanie LED-ów. Naturalnie zawieszony na ścianie napis można dla zwiększenia jego atrakcyjności podświetlić reflektorami zamontowanymi na suficie lub w podłodze, jednak już sam fakt odbijania światła słonecznego zapewnia ciekawy efekt.

Wykonane przez nas litery 3D ze sytroduru z licem z plexy oklejonej dodatkowo folią daje ponadto nie tylko bogatą gamę rozwiązań kolorystycznych, lecz także możliwość naklejenia dowolnej grafiki, co pozwala jeszcze lepiej odwzorować pierwowzór.