Neon do baru i sklepu – dowiedz się jak wyróżnić swoją firmę! 
9 stycznia 2023
Kasetony z grafiką 3D
Szyld a reklama – jakie są różnice
14 lutego 2023
Pokaż wszystko

Jakie są narzędzia do tworzenia grafiki?

Profesjonalne projektowanie graficzne ma wiele zastosowań. Kluczowe znaczenie odgrywa jednak w tworzeniu materiałów reklamowych, takich jak ulotki czy banery. Pozwala także przygotować kompleksową identyfikację wizualną firmy. Wykorzystując specjalistyczne programy, jak np. Corel Draw, można wyróżnić się na tle konkurencji oraz przyciągnąć uwagę odbiorców i zachęcić ich do skorzystania z oferty.

Corel Draw – niezawodny program graficzny

Jakie możliwości daje program Corel Draw? Umożliwia precyzyjne i efektowne projektowanie znaków graficznych typu logo, ale także wizytówek, plakatów, folderów, broszur, biuletynów, nadruków na koszulki lub samochody i wielu innych. Stanowi cenne narzędzie w arsenale branży marketingowej. Służy do edytowania grafiki wektorowej, rysowania, układu strony do druku, a nawet publikowania w internecie. Powstał z myślą o spełnianiu potrzeb najbardziej wymagających użytkowników.

Corel Draw dysponuje intuicyjnymi i łatwymi w obsłudze narzędziami. W rękach profesjonalistów daje nieograniczone możliwości w kwestii projektowania materiałów reklamowych, takich jak: szyldy, fototapety, plakaty, naklejki itp. Efekt końcowy zachwyca odbiorców.

LD Print – producent wydruków reklamowych

Firma LD Print specjalizuje się w projektowaniu graficznym nie tylko ulotek czy banerów, ale także identyfikacji wizualnej firmy. Korzysta z profesjonalnego programu Corel Draw, który w pracy z wektorami, nie ma sobie równych. Jest przydatny zwłaszcza do tworzenia logotypów, ikon i wizytówek. Zapewnia jeszcze doskonalsze widoki, kontrolki i węzły. Cechuje się szeroką funkcjonalnością, w której skład wchodzą m.in. menedżer czcionek, ulepszony pisak, narzędzia do kopiowania, rozmycie gaussowskie czy naprawianie klonów. Ukończony projekt jest gotowy do druku. LD Print wie, jak istotną rolę dla skutecznej promocji marki odgrywają starannie przygotowane materiały reklamowe. Bezpośrednio wpływają na konsumentów, zachęcając do skorzystania z oferty. Corel Draw sprawdza się doskonale do tworzenia efektownych grafik.