Litery przestrzenne

Duży wybór liter trójwymiarowych. Wykonane z LED (świecące), ze styroduru oraz styroduru z lico z plexy.

 

Litery LED

Produkcję liter 3D LED wykonujemy z wykorzystaniem metod: frezowanie cnc, ciecia laserem oraz wycinania termicznego. Lico wykonane jest pleksi oklejonego folią translucentną. Obudowa to taśma aluminiowa, natomiast tył liter zamknięty jest ścianką białego spienionego PCW o grubości 8 mm. Pobór prądu to 25 Watt/m2 powierzchni lica.

litery ze styroduru

Litery wycinane są termicznie i malowane na dowolny kolor z palety RAL. Jest to materiał wytrzymały w związku z czym nadaje się zarówno do użytku wewnętrznego jak i zewnętrznego. Możliwe do uzyskania grubości to 3cm, 4 cm, 5cm, 6cm, 8cm oraz 10cm.

litery ze styroduru lico z plexy

Na przednią ścianę liter dodatkowo można przykleić pleksi oklejone folią dzięki czemu uzyskujemy efekt połysku. Dzięki tej opcji możliwe też jest naklejenie praktycznie dowolnej grafiki. Litery podświetlane są w każdym kierunku, co sprawia że reklama jest bardzo atrakcyjna.

neony

Kompleksowo wykonujemy neony, począwszy od stworzenia projektu po montaż. Rurki neonowe poddane zostają obróbce cieplnej przez co możemy uzyskać każdy zaokrąglony kształt. Posiadamy własna pracownię, w której możemy wytworzyć neony w prawie każdym kolorze.