Kasetony reklamowe

W naszej ofercie znajdą Państwo produkty LED oraz Dibond.

Kaseton reklamowy jest podstawowym produktem z grupy treści marketingowych świetlnych. Źródłem światła są paski lub moduły ledowe. Stosowany zarówno wewnątrz pomieszczeń oraz jako działanie zewnętrzne. Szeroki wachlarz rozwiązań pozwala dopasować formę do potrzeb klienta.
Oferujemy szeroki wachlarz produktów wykonanych z pleksi, winylu, oraz dibondu.

Pleksi

01panorama
KASETON 3D WHIRLPOOL

Kaseton reklamowy LED jest zbudowany w całości z pleksi. Ze względu na materiał mogący ulec uszkodzeniom zalecane jest stosowanie do pomieszczeń. Materiał wykonany z pleksi bez wątpienia podnosi prestiż marki.

Z licem z plexi

08panorama

Kaseton reklamowy będący tańszą formą przestrzennej treści marketingowej świetlnej, najczęściej stosowany jako reklama zewnętrzna. Wykonany z profili aluminiowych, standardowo o grubości 10cm. Tylną ścianę produktu jednostronnego wypełnia blacha ocynk, co ułatwia montaż do płaskich powierzchni. Na froncie standardowo wsunięta pleksi 3mm, na której umieszczana jest grafika. Obecnie stosowane są dwie metody wydruku. Pierwsza wycinana ploterowo na folii translucentnej, a druga wydruk na folii.
Istnieje możliwość produkcji typów dwustronnych do montażu prostopadłego. W środku stosowana jest przekładka z dodatkowymi ledami, dzięki czemu są bardzo dobrze doświetlone po obydwu stronach.
Reklama świetlna może być wyposażona w programowalny włącznik czasowy oraz czujnik zmierzchu umożliwiający bezdotykową obsługę.
Jako producent podświetlanych materiałów marketingowych na terenie Warszawy współpracujemy z lakiernią proszkową, dzięki czemu dajemy Państwu możliwość wyboru między produktem wykonanym z surowego aluminium, a polakierowanym proszkowo na dowolny kolor z palety RAL.

Kasetony LED

Z licem z winylu

01panorama

Przy rozmiarach 3 x 1 metr zalecane jest stosowanie produktów z licem winylowym. Przy dużych rozmiarach konieczne było klejenie płyt pleksi, co mogłoby być widoczne przy włączonym oświetleniu. Winyl niweluje ten problem. Dodatkowo zachęcamy do skorzystania z opcji proszkowo lakierowanej ramy, czy czujnika zmierzchu umożliwiającego bezdotykową obsługę produktu.

Kaseton dibond frezowane CNC

DSCF5135panorama

Dibond to materiał odporny na warunki atmosferyczne i na uszkodzenia mechaniczne. Polecane szczególnie dla tych, którzy zainteresowani są podkreśleniem prestiżu marki. Wykonywane są metodą frezowania CNC, a następnie od wewnętrznej strony podklejane pleksi. Możliwe jest również naklejenie liter przestrzennych z pleksi. Obróbka frezarką pozwala na otrzymanie praktycznie dowolnych kształtów i wzorów. Możliwe są dodatkowe opcje takie jak programowalny włącznik czasowy, czy czujnik zmierzchu.